0 850 303 46 15
bilgi@ikramorganizasyon.com

Hakkımızda

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz;

İKRAMORGANİZASYON- İkram ve Organizasyon Hizmetleri’ne Hoş geldiniz!

Tescilli sloganımız “İyi Günde Kötü Günde Hep Sizinle” diyerek çıkmıştık yola… Artık web sayfamızdan birbirimize daha kolay ulaşacağız.

İkram ve Organizasyon Hizmetleri ile Bu Hizmetlere Ait Her Türlü Ürün, Malzeme ve Gereçleri Temin Ederek Sizlere En iyi hizmeti en doğru zamanda ve en doğru yerde sunabilmek için varız.

Samimi, eğlenceli, sade, yöresel ve özel etkinlikler için varız…

Hayatın her aşamasında özel anların ve etkinliklerin olduğunun farkındayız. Doğumdan ölüme, evlilik öncesinden sonrasına, haftalık günlerden yıl dönümü günlerine ve gönlünüzden geçirdiklerinize katkı sağlamak için varız…

Bu sektörde En kalitelisi en uygunu ve en cafcaflısı biz değiliz. Biz en iyiyi ve en güzeli sizlerle buluşturmak için daima gayret eden bir kuruluşuz. Tecrübelerle yoğrularak ulaştık bugüne. Daha iyisi olmak için sizlerin katkılarıyla gelişiyoruz.

Zevklerin renklerin damak tatlarının bin bir çeşit olduğu bu sektörde asıl olan kalitedir, güvendir, huzurdur ve gereğini yerine getirmektir. Mutlu bir günde Davetlilerinize güvenilir bir ürün yahut gıda ikram etmek ne kadar önemli ise sonsuza uğurladıklarımıza son görevlerimizi yerine getirmek de o derece önemlidir. Bu önemin farkında olarak varız.

Hizmetlerimiz başlığı altında incelerseniz size lazım olan hizmeti seçip bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizler de yapabileceklerimizi sizlerle paylaşacağız ve süreç başlayacaktır.

Şehir Kalabalığı, İş Ve Tempo Stresi, Koşuşturmaları Birçok Değerlerimizi De Beraberinde Alıp Götürdü Ne Yazık Ki… Gönlünden En Güzel İkramları Ve En Özel Organizasyonları Sergilemek İsteyip Sadece Vakti Olmadığı İçin Bununla Uğraşamayan Yahut Birçok Firmanın Uçuk Rakamlarla Fiyat Vermesinden Dolayı Maddi Koşulları Buna El Vermeyen Binlerce İnsanımız Var.

En ucuz veya en pahalı olanı değil de en uygun ve en özel olanı sizlerin talep ve arzuları doğrultusunda hazırlama gayretindeyiz.

SEVDİKLERİNİZ VE DAVETLİLERİNİZ KENDİNİ ÖZEL HİSSETSİN DİYE… BAZEN KÜÇÜK BİR LEZZET BÜYÜK BİR SERVETE BEDEL OLUR.

O BEDEL SEVGİ OLUR SAYGI OLUR BEREKET OLUR…

SİZLERİ MUTLU ETMEK BİZLER İÇİN GÜÇ VE KUVVET OLUR.

Sadece ürün ve hizmet satmıyoruz değerli ziyaretçimiz.

Ürün ve emeği, emek veren ile ihtiyacı olanı da buluşturuyoruz farkında mısın? Bir sanat, bir marifet, bir lezzet ve hüner mi icra ediyorsun işte bu yüzden doğru sayfadasın tebrikler…

Senin emek ve üretiminden yaralanmak isteyenlere biz aracılık edeceğiz. Verdiğimiz güven ile kalitenin ve aracılık hizmetlerinin karşılığını ve sosyal kişisel ihtiyaçlara göre yasal prosedürünü yerine getiriyoruz. Emeğimizi ve ekmeğimizi bölüşüp karşılıklı neşe ve mutluluk üretmeye gayret ediyoruz.

DEĞERLİ ZİYARETÇİMİZ Ya SEN? BİR İKRAM VE ORGANİZASYONA MI İHTİYACIN VAR. DOĞRU ADRESE HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN…

En büyük sorunumuz gıda sektöründeki hile ve hurdalar havada uçuşurken en sağlıklı, en hijyen ve hak ettiği bedelin karşılığı ile en ekonomik olanı bulmak için çabalıyoruz. Denemeden, görmeden güvenmeden bir başkasına önermiyoruz. Tedarikçilerimizi özenle seçiyoruz. Dini ve manevi hassasiyetlere özen gösteriyoruz. Doğal ve denetimli ürünleri araştırıyoruz. 

Profesyonellik kadar güvenilirlik ve devamlılık önemli diyoruz.

Profesyonel müzik ve saz ekibi, solistler, konuşmacı, konferans ve seminer, kurs ve ders, stand up şov ve sunucu hizmetleri, dini musiki ve semazenler…

Söz, nişan, kına, düğün, doğum günü, mevlit, sünnet etkinlikleri, iftar ve sahur yemeği, Yasin ve Kuran okumaları, cenaze yemeği…

Yıl dönümü kutlamaları, çay buluşmaları, yıl sonu etkinlikleri, mezuniyet geceleri, kep cüppe törenleri, fotoğrafçılık ve video klip çekim hizmetleri, yurt içi ve yurt dışı gezi organizasyonları…

Tüm bu etkinlikler için lazım olan ürün, araç gereç, yiyecek içecek, çikolata çiçek, hediyelik ve plaket…

Tedarik etmek için ve Hizmetlerini sunmak için yanınızdayız… 

Bizimle iş birliği yapan mekanları ve araçları her türlü imkanları sizler için hazır hale getirmek için devrede olacağız.

Dert ve Stres Etmeyin!

Yazmanız, Randevu Almanız ve e-posta yollamanız bizim harekete geçmemize yetecektir…

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalın…

Buluşmak ve görüşmek dileğiyle…!